Suinarda

Oud-leerlingen DBZ

Over ons

Wie doet wat?

Het bestuur van Suinarda komt ongeveer 6 keer per jaar samen. De redactie van het tijdschrift en de organisatie van de verschillende activiteiten staan regelmatig op de dagorde.
De verjonging van dat bestuur is een van de grote uitdagingen. Al wie daarin geïnteresseerd is of daarover vragen heeft, kan via dit kanaal terecht.

Voorzitster, verantwoordelijke uitgever
Lara Van Der Sypt (‘11 GRLA), Kasteeldreef 110, 9920 Lovendegem, 0472 10 47 90
lara.vandersypt@skynet.be

Ondervoorzitters
Stefaan Botterman (‘80 WeB/b), Koolmeeslaan 16, 9840 De Pinte, 09 282 91 50
stefaan.botterman@telenet.be

Kristiaan Van Laecke (‘83 LWe), Kouterstraat 2, 9820 Merelbeke, 09 252 60 44
kristiaan.vanlaecke@ilvo.vlaanderen.be

Erevoorzitter
Gerard Brackman (‘57 LG), Heistraat 28, 9052 Zwijnaarde, 09 222 42 84
gerard.brackman@gmail.com

Secretaris
Dirk Keymeulen (‘80 Ec), Herdersstraat 115, 8800 Roeselare, 051 24 49 11
dirk.keymeulen@scarlet.be

Boekhouding
Frank Raes (‘84 LWi), Zuidlaan 65 bus 302, 9630 Zwalm, 0478 32 18 02
frank.raes@soprabanking.com

Salesiaans afgevaardigde
Maurits Lespoix (sdb), Wespelaarsebaan 250, 3190 Boortmeerbeek, 016 60 87 31
maurits.lespoix@donbosco.be

Ledenbestand, directie
Martin Vande Kerckhove (adj.dir.), Ten Hulle 17, 9052 Zwijnaarde, 0498 11 44 83
martin.vandekerckhove@dbz.be

Tijdschrift
Jean-Marie Schepens (oud-leerkr.), Pontweg 123, 9890 Asper, 0477 295 435, schepensjeanmarie@gmail.com

Sponsoring
Hervé Claeys (‘67 LG/b), Oude Molenweg 1, 9771 Nokere, 09 282 27 71
herveclaeys@hotmail.com

Fotoarchief, ICT
Roland De Beule (oud-leerkr.), St.-Antoniusstraat 35, 9240 Zele, 0496 53 10 93
roland.de.beule@skynet.be

Bestuursleden
Eddy De Doncker (oud-leerkr.), 051 68 74 45, eddy.de.doncker@telenet.be
Luc Derudder (‘77 Ec), 09 222 06 96, luc.derudder@oost-vlaanderen.be
Helmut De Vos (‘96 LaMT), 0473 65 5316, hdevos@woluwe1150.irisnet.be
Michael De Weert (‘91 LWe), 09 330 46 92, michael.de.weert@telenet.be
Roel Verleyen (oud-leerkr.), 09 362 74 67 roel_verleyen@yahoo.com

Directie
Eddy De Schrijver (alg.direct.), 09 221 46 48, eddy.ds@dbz.be